ÜRÜNLER

FORTEMIDE 1050G

ÖZELLİKLER

- Isıl eriyen polyamid yapıştırıcı doğal ve sentetik materyallerle aşağı katlama ve kenar işlerinde  çalışmayı  geliştirmiştir. 

- Ürün düzenli şekillerde granül olarak tedarik edilmektedir. 

- Yüksek sıcaklıkta stabildir.

- Fleksibil ve zehirli maddeler içermez.

FORTEMIDE 1630F

ÖZELLİKLER 

- En iyi kalite superpolyamide ısıl eriyen yapıştırıcı devam eden uygulamarda kullanılır. (Kalıcı arka monte makinesi ve kalıp çekmede ağırlıklı olarak kullanılır.) 

- Bu ürün 4 mm ve 4,2 mm diametre ölçülerinde satılır. Doğal ve sentetik maddeler üzerinde kalıcı arka montede dizge yapmak amacıyla kullanılır ve mükemmel bir yapıştırıcıdır ve yüksek esnekliğe sahip olup,  hızlı ayarlanabilir ve yüksek ısıya dirençlidir. Bu ürün tamamiyle zehirli maddeler içermez.

FORTESTER 190F/200F/210F

ÖZELLİKLER

- Hızlı uygulanabilen ısıl eriyen kopolyester yapıştırıcısı farklı zamanlarda uygulama sağlar.  (190F normal 3 saniye-200F-hızlı  2,5 saniye- 210F çok hızlı  2,0 saniye) 4 mm çapında çubuk boyutunda  edinilir. 

- Kalıcı arka monte makinesinde kalıba çekme tekniğinde kullanılır. Onun sayesinde üründe mükemmel esneklik  ve minimum sertlik ayakkabıda elde ediliyor. Bu ürün zehirli  madde içermeyip,  mükemmel bir taraklama verir. 

BARTOLI Q&Q HOLDING GARDE OVERMEC NEOTEX ESPUMAS COSTCHEM PUNTALIFIORE RÖCHLING
+90 444 1 662 info@palamutgroup.com.tr

Copyright © 2014 Palamut Group. All Rights Reserved.

Maverainteraktif
2Bin Müsibet Bir Nasihat